Krótko o Nas:

Powozownia od 2008 roku łączy niezmienne style. Eklektyczny wystrój opierający się na nietuzinkowej kolekcji rejestracji samochodowych pochodzących z różnych części świata oraz wystroju w starym stylu amerykańskim.

Zawsze z uśmiechem i na czas staramy się dostarczyć ciepłe i świeże jedzenie do progu Waszych drzwi. Wszystkie propozycje z Naszego menu mogą Państwo zamówić pod numerem telefonu 68-347-26-87 oraz przez portal pyszne.pl (gdzie specjalnie dla Naszych klientów umożliwiamy płatność kartą!). Nie zapominajcie także o możliwości odbioru jedzenia na wynos w naszym lokalu.

W trosce o dobro i wygodę Naszych klientów staramy się sprostać ich oczekiwaniom jak i również wymaganiom. Oprócz standardowej oferty restauracyjnej możemy również zaproponować obsługę imprez firmowych, urodzin, komunii, spotkań klasowych oraz innych eventów.

O nas
O nas

Od początku swojego istnienia restauracja jest silnie związana ze światem sportu, gdzie transmitowane są najważniejsze sportowe wydarzenia

Rezerwacja nie jest wymagana, ale zawsze warto mieć pewność, że znajdziemy dla Was wolny stolik. Szczególnie podczas weekendów często wybieracie Naszą restaurację, żeby miło spędzić czas w gronie najbliższych osób, dlatego zachęcamy Was do rezerwowania stolików pod numerem: 68-347-26-87.

Zapraszamy do regularnych odwiedzin w Naszym lokalu aby móc skosztować unikatowych kompozycji w ramach „Danie Dnia”, które zostaje starannie przygotowywane przez Naszych kucharzy.

Podążaj za nami